Pengurusan | PUSAT PEMBANGUNAN AKADEMIK
» MENGENAI CADE » ORGANISASI » Pengurusan

Pengurusan

 
Prof. Dr. Muta Harah Zakaria
Pengarah (VK7)
T: 03-9769 6175   E: muta@upm.edu.my
Prof. Dr. Wong Su Luan
Timbalan Pengarah (VK7) 
Pembangunan Pegawai Akademik (PPA)
T: 03-9769 6044   E: suluan@upm.edu.my
Prof. Madya Dr. Mohd Zariat Abdul Rani
Timbalan Pengarah (DS54) 
Pembangunan Pengajaran dan Pembelajaran (PPP)
T: 03-9769 8002   E: zariat@upm.edu.my 
Prof. Madya Dr. Nurfadhlina Mohd Sharef
Timbalan Pengarah (DS54)
Inovasi Pengajaran dan Pembelajaran (IPP)
T: 03-9769 6136   E: nurfadhlina@upm.edu.my 
En. Ahmad Nizam Abdullah
Penolong Pendaftar Kanan (N44) /
Ketua Bahagian Pentadbiran
T: 03-9769 6182   E: a_nizam@upm.edu.my
Pn. Yasminani Mohamad
Penolong Pendaftar (N41) /
Ketua Bahagian, Pembangunan Pegawai Akademik
T: 03-9769 2080   E: yasminani@upm.edu.my
 
Pn. Nor Azirawani Man
Pegawai Penyelidik Sosial (N44) /
Ketua Bahagian, Pembangunan Pengajaran dan Pembelajaran 
T: 03-9769 2079   E: norazirawani@upm.edu.my
 
En. Mohd Idham Abdul Rashid
Penolong Pendaftar (N41) /
Ketua Bahagian, Inovasi Pengajaran dan Pembelajaran 
T: 03-9769 1465   E: mhdidham@upm.edu.my

Kemaskini:: 11/01/2019 [azryadeny]

PERKONGSIAN MEDIA

PUSAT PEMBANGUNAN AKADEMIK
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
03-9769 6175
03-8946 6043
B1566797174