Staf | PUSAT PEMBANGUNAN AKADEMIK
» MENGENAI CADE » ORGANISASI » Staf

Staf

   Bahagian Pentadbiran   

En. Ahmad Nizam Abdullah
Penolong Pendaftar Kanan (N44) / Ketua Bahagian
T: 03-9769 6182   E: a_nizam@upm.edu.my
Pn. Nur Amalieyah Shafie
Setiausaha Pejabat (N29) /
Setiausaha Pengarah
T: 03-9769 6175   E: nuramalieyah@upm.edu.my
En. Muhammad Khairuddin Yusof
Pereka 2 (B22)
T: 03-9769 6135   E: kaizan@upm.edu.my
Pn. Jaliah Jumaat
Pembantu Tadbir (P/O) / Kewangan (N22)
T: 03-9769 6112   E: jaliah@upm.edu.my
En. Mohamad Mazzuan Jamaludin
Pembantu Operasi (N11)
T: 03-9769 6135   E: mazzuan@upm.edu.my
Pn. Hamidah Sulaiman
Pembantu Awam (H11)
T: 03-9769 6135   E: hamsul@upm.edu.my
   

   Bahagian Pembangunan Pegawai Akademik (PPA)   

Pn. Yasminani Mohamad
Penolong Pendaftar (N41) / Ketua Bahagian
T: 03-9769 2080   E: yasminani@upm.edu.my
En. Azry Mohd Adeny
Penolong Pegawai Tadbir (N29)
T: 03-9769 6135   E: azryadeny@upm.edu.my
Cik Azura Adam
Pembantu Tadbir (P/O) (N19) /
Setiausaha Timbalan Pengarah (PPA)
T: 03-9769 6044   E: azuraa@upm.edu.my
   

   Bahagian Pembangunan Pengajaran dan Pembelajaran (PPP)   

Pn. Nor Azirawani Man
Pegawai Penyelidik Sosial (N44) / Ketua Bahagian
T: 03-9769 2079   E: norazirawani@upm.edu.my
Pn. Suraya Muda
Pembantu Tadbir (P/O) (N19) /
Setiausaha Timbalan Pengarah (PPP)
T: 03-9769 1466   E: surayamuda@upm.edu.my
   

   Bahagian Inovasi Pengajaran dan Pembelajaran (IPP)   

En. Mohd Idham Abdul Rashid
Penolong Pendaftar (N41) / Ketua Bahagian
T: 03-9769 1465   E: mhdidham@upm.edu.my
Pn. Arina Zafirah Zulkafli
Pereka 1 (B41)
T: 03-9769 6049   E: arina_zafirah@upm.edu.my
Pn. Siti Fatimah Ahmad
Pembantu Tadbir (P/O) (N19) /
Setiausaha Timbalan Pengarah (IPP)
T: 03-9769 6136   E: fatimah_a@upm.edu.my
   

Kemaskini:: 05/07/2019 [azryadeny]

PERKONGSIAN MEDIA

PUSAT PEMBANGUNAN AKADEMIK
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang
Selangor Darul Ehsan
03-9769 6175
03-8946 6043
B1566793894